Pogrzeb tradycyjny

Pogrzeb tradycyjny to najbardziej popularna w naszym regionie forma ceremonii pogrzebowej, związana z tradycją chrześcijańską. Obejmuje klasyczny pochówek w trumnie oraz wszystkie etapy od przewozu osoby zmarłej ze szpitala lub domu, przygotowaniem do pochówku, transportem na miejsce uroczystości, pożegnaniem w kaplicy lub w domu i przewozem na cmentarz, gdzie następuje uroczyste złożenie do grobu.

W ramach tradycyjnej uroczystości zajmujemy pomocą w doborze trumien, a także dbamy o dodatkowe uświetnienie ceremonii poprzez organizację oprawy muzycznej oraz świadczenie usług florystycznych.

Potrzebujesz pomocy w organizacji ceremonii?

Skontaktuj się z nami

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub pytania związane z organizacją uroczystości pogrzebowych, zachęcamy do kontaktu. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc w każdej sytuacji i chętnie służymy radą.

Przeczytaj nasz poradnik

Odejście bliskiej osoby wiąże się z szeregiem formalności, o których łatwo jest zapomnieć w tym trudnym czasie, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa poradnik, w którym dokładnie opisaliśmy wszystkie konieczne kroki jakie należy podjąć.