Trumny i urny

Trumny tradycyjne

Historia naszej firmy rozpoczęła się od produkcji trumien, dlatego bardzo dbamy o tę kwestię. Zapewniamy, że w naszej ofercie odnajdą Państwo wykonane ze starannością trumny z najlepszych gatunków drewna. Posiadamy duży wybór wzorów i kolorów, a wszystko to w szerokim zakresie cenowym, aby dopasować się do Państwa potrzeb.

Trumny kremacyjne

Oprócz trumien tradycyjnych w naszej ofercie posiadamy także trumny kremacyjne, dla Klientów, którzy zdecydują się na pogrzeb z kremacją. Trumny te są specjalne przystosowane do procesu spopielania – charakteryzuje je prostota i brak ozdobników. Na czas pożegnania osoby zmarłej można taką trumnę umieścić w ozdobnym sarkofagu.

Urny

Po procesie kremacji prochy osoby zmarłej umieszczane są w urnie, czyli ozdobnym naczyniu, które może być wykonane z różnorodnych materiałów i przybierać różne formy. Tradycyjne urny swym wyglądem przypominają wazy – mają zwężone szyjki i szeroki spód, jednak coraz częściej odchodzi się od klasycznych form. Oferujemy Państwu duży wybór urn w przystępnych cenach.